بیانیه مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان به مناسبت روز جهانی قدس

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی دعوت کرد.

متن بیانیه عباس صدریان فر مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ لا تَهِنوا وَ لا تَحزَنوا وَ اَنتُمُ الاَعلَونَ اِن کُنتُم مُؤمِنین

ابتکار خردمندانه امام عظیم الشان انقلاب اسلامی در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز قدس، اقدامی دوراندیشانه برای یاداوری هر ساله مظلومیت ملت فلسطین به همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان و پرده برداشتن از چهره کریه رژیم کودک کش صهیونیست است.

رژیم آپارتاید اسرائیل در طی ۷۵ سال گذشته با ترور قریب به سه هزار نفر ،تخریب ۱۳۰۰ روستا و به شهادت رساندن ۱۵ هزار نفر از مردم مظلوم فلسطین بزرگترین جنایات را علیه بشریت انجام داده است که با سکوت و یا همراهی طرفداران دروغین حقوق بشر و نهادهای بین المللی روبرو شده است و بیش از پیش ثاب شده است که غرب در مواجه با این مسال از معیارهای دوگانه ای برخوردار است.

اما ایمان به وعده های الهی، مقاومت جانانه ملت مبارز فلسطین و حمایت ملت های آزادیخواه در طی این سالها سبب شده است که رژیم سفاک صهیونیستی بیش از هر زمان دیگری پایه های خود را در حال ویرانی ببیند.مهاجرت معکوس و فرار شهرک نشینان از مناطق اشغالی،برگزاری اعتراضات چند صد هزار نفری و متزلزل بودن دولت حاکم، همگی نشانه های از تحقق پیش بینی رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی ایران مبنی بر نابودی این رژیم در آینده ای نزدیک است.

در چنین شرایطی که تحقق آرمان قدس شریف از هر زمان دیگری دست یافتنی تر شده است از همه ملت ها و دولت های آزادیخواه انتظار می رود با همه توان از انتفاضه فلسطین حمایت کنند تا برای همیشه، جهان از لوث این رژیم جعلی و جنایتکار نجات پیدا کند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم روزه دار ایران اسلامی به ویژه مردم مقاوم خوزستان قهرمان و گرامیداشت روز قدس،از همه علی الخصوص کارکنان انقلابی و تلاشگر صنعت آب و برق خوزستان برای حضور در راهپیمایی روز قدس و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی دعوت می کنم.

عباس صدریان فر

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان

کد خبر: 199
  تاریخ خبر : سه‌شنبه 22 فروردین 1402
 ظاهری
 270

آمار سایت

  • کاربران آنلاین: 568
  • بیشترین بازدید همزمان: 568
  • بازدید امروز: 451
  • شناسه IP شما : 18.206.194.21

آدرس تماس

  • اهواز- بلوار گلستان- سازمان آب و برق خوزستان
  • صندوق پستی: 137 - 61335
  • تلفن: 33150000 (061)
  • فکس دبیرخانه مرکزی: 33158006 (061)