بیانیه راهبرد مشارکت

بیانیه راهبرد مشارکت سازمان اب و برق خوزستان

هر سازمانی برای تحقق اهداف، اجرای ماموریت ها و ارائه خدمت به مردم، نیازمند توجه به تمامی مخاطبان خود می باشد. بدیهی است بدون توجه مردم و بدون دریافت بازخوردهای حاصل، تعاملات دوسویه و انتخاب راهبردهای ارائه خدمت، سخت و ناممکن می‌شود. ارائه خدمت به نحو شایسته زمانی امکان پذیر است که مخاطب، میزان رضایتمندی خود را از دریافت خدمات اعلام، تعامل و مشارکت خود را کامل کند. سازمانی در ارائه خدمت موفق‌تر است که بتواند نظرات، پیشنهادات و انتقادات مخاطبین خود را دریافت و بر اساس آن راهبردهای مناسبِ جلب رضایت را در چهارچوب قانون اتخاذ کند.

به همین منظور سازمان آب وبرق خوزستان در تارنمای جدید خود سعی کرده است که کلیه استانداردهای مورد نیاز اعم از شفافیت، کیفیت خدمات، دسترس پذیر بودن، بیانیه حریم خصوصی، بیانیه سطح توافقات، سامانه پاسخگویی به شکایات، نظام پیشنهادات و انتقادات، شناسه خدمات، میز خدمت الکترونیک، اطلاعات تماس با سازمان و مسئولان و .... را به بهترین نحو ممکن تعریف نماید.

چرا که چشم انداز سازمانی ما در سال های اخیر این بوده است که با احترام به حقوق شهروندی افراد، همواره به عنوان یکی از بهترین سازمان‌ها در خدمت رسانی  نزد مردم شناخته شویم.

سازمان آب و برق خوزستان به منظور جلب مشارکت های مردمی، نقطه نظرات مردم را دریافت می نماید. لذا، آحاد مردم به ویژه نخبگان، متخصصین، صاحب نظران، مدیران و کارشناسان می توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در جهت افزایش کیفیت خدمات برای ما ارسال نمایند. . کافی است در انتهای همان مطلب بر روی گزینه « نظرات» کلیک کنید.

علاوه بر این  در صفحه اصلی تارنما، می توانید در منوی بالا فرم ملاقات عمومی با مدیرعامل را تکمیل نمایید و درقسمت نظرسنجی و سامانه پاسخگویی به شکایات؛ پیشنهادات و انتقادات خود را ثبت و به مسئولین ذیربط سازمان منتقل نمایید. بدیهی است نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما تاثیر شگرفی در جهت خدمت رسانی مطلوب تر سازمان خواهد داشت.

 

 تاریخ ثبت : سه‌شنبه 28 مرداد 1399
  آخرین به روزرسانی : یکشنبه 8 مرداد 1402
 خانم موسوی
 3516

آمار سایت

  • کاربران آنلاین: 568
  • بیشترین بازدید همزمان: 568
  • بازدید امروز: 1,785
  • شناسه IP شما : 100.26.176.111

آدرس تماس

  • اهواز- بلوار گلستان- سازمان آب و برق خوزستان
  • صندوق پستی: 137 - 61335
  • تلفن: 33150000 (061)
  • فکس دبیرخانه مرکزی: 33158006 (061)