منشور اخلاقی سازمان


 

بسم الله الرحمن الرحیم

ما خدمتگزاران (مدیر و کارکنان) سازمان آب و برق خوزستان به منظور تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع که همانا رضایت خالق یکتاست به باورهای زیر هم پیمان و استوار خواهیم شد و تلاش خواهیم کرد.

 

 1. با امید به رحمت الهی اعتقاد داریم اجرای طرح‌های زیربنایی موجبات عمرانی و آبادانی کشور و بهبود زندگی مردم را فراهم می‌نمایند لذا ترس از کمبودها و تنگناها ما را ار راه درست، انصاف و صداقت خارج نمی‌کند.
 2. به روش‌های موجود و تشکیلات اداری سازمان دل خوش نمی‌کنیم و دائم در فکر یافتن راه نو، روش تازه، فراهم کردن ارتباط راحت‌تر و کارآمدتر کردن سازمان می‌باشیم.
 3. با جسارت بخشیدن به افراد برای ابراز وجود، ارائه اندیشه نو و خلاقیت، روش‌های قدیمی را ارزیابی، شیوه هایی نوین را جایگزین و زمینه توسعه فکر، نوآوری و ابتکار عناصر مجموعه را فراهم می‌نماییم.
 4. ضمن رعایت اصل گذشت، رافت و منش اسلامی، حفظ آبرو و اسرار شخصی و خانوادگی افراد و پرهیز از پرخاشگری، عصبانیت و تحقیر دیگران نمادی از یک انسان مسلمان مورد نظر پیامبر (ص) باشیم.
 5. از ورود به جناح‌بندی‌های سیاسی و قومیتی که مخالف حفظ اصول اسلام، انقلاب مقدس جمهوری اسلامی باشد پرهیز می‌کنیم و ضمن داشتن گرایشات سیاسی و قومی که حق هر شهروند ایرانی است، در تصمیم‌گیری‌های خود دخالت نخواهیم داد.
 6. با رعایت اصولی چون سلسله مراتب، نظم در امور و تواضع در عمل و مقابله با تشریفات زائد و اموری که مدیر را از زیردستان جدا می‌سازد به استقبال خدمت به مردم کشورمان می‌رویم.
 7. به جایگاه رفیع کارکنان، بازنشستگان، پیشکسوتان، افراد مسن و با تجربه سازمان احترام ویژه می‌گذاریم و از تجارب آنان به عنوان منبع و مرجع تخصص، تجربه، اطلاعات و آگاهی‌ها استفاده خواهیم کرد چرا که آنان به عنوان ارزشمندترین سرمایه‌های سازمان محسوب می‌شوند.
 8. ارج نهادن به جوانان شاغل در سازمان به عنوان نیروی متخصص و متعهد به ارزش‌های انقلاب و اسلام در راستای گسترش علوم، فناوری و توسعه پایدار در بخش آب و برق که نوید بخش اشتغال و رفاه آینده درخشان جهت مردمان خواهد بود از اولویت‌های مدیریتی در سازمان می‌باشد.
 9. به صداقت، سلامت مالی، دل سوزی، تعهدپذیری، تلاش خستگی ناپذیر کارکنان بهاء می‌دهیم و در عمل و سخن، خصلت‌های نیکوی انسانی و اسلامی را تشویق و حمایت می‌کنیم.

 

 

 تاریخ ثبت : شنبه 30 آذر 1398
  آخرین به روزرسانی : شنبه 30 آذر 1398
 
 14225

آمار سایت

 • کاربران آنلاین: 568
 • بیشترین بازدید همزمان: 568
 • بازدید امروز: 1,757
 • شناسه IP شما : 100.26.176.111

آدرس تماس

 • اهواز- بلوار گلستان- سازمان آب و برق خوزستان
 • صندوق پستی: 137 - 61335
 • تلفن: 33150000 (061)
 • فکس دبیرخانه مرکزی: 33158006 (061)